Titluri publicitare

Numele şi prenumeleTitlul directTitlul indirectTitlul combinatTitlul ştireTitlul mod de întrebuințareTitlul întrebareTitlul injoncţiuneTitlul beneficiuTitlul stimulentTitlul cu dublu înţeles Titlul cu lansare Titlul în trepte Titlul de contrast
Bărdiță AndreeaLiceu renumit, Danubius. Liceul Danubius este renumit. Un lucru despre liceul Danubius… Sălile de informatica au fost renovate. E adevărat! Te poți înscrie la liceul Danubius. Cum să te înscrii la liceul Danubius chiar dacă locuiești departe. De ce să vii la Danubius? Vino la Danubius. Alegerea este a ta. Vă ajutăm să înțelegeți fără să depuneți efort. Mă simt minunat în liceul Danubius. Liceul Danubius înseamnă mai mult decât visează cei mai mulți elevi. Dacă v-a plăcut exteriorul, veniți să vedeți și interiorul. Liceul Danubius, ore zilnic. E primul lucru pe care îl vezi ziua și primul de care vrei să scapi.
Radu Elena AmaliaLiceul Danubius, unul dintre cele mai bune din CalarasiO scoala care place si care cultiva competente si valoriUn lucru invatat in Liceul “Danubius”: cuvintele, cele mai bune arme!Tot ce auziti este adevarat! Story-urile d-voastra vor aparea pe insta-ul Liceului “Danubius”! Cum să te distrezi si să înveți, în același timp, la liceuDe ce să mergi la liceul ales de părinți? Danubius iți dă aripiÎnvață cu atenție! Distracția este, aici, la tot pasul!Vă hrănim cunoașterea fără să vă micșorăm numărul întrebărilorDragă Liceule “Danubius”: Mulțumesc că nu mi-ai tăiat aripileCreierul valorează mai mult decât cred oameniiDacă v-a plăcut cartea, veți adora LiceulDă-i elevului câteva picături din corola de minuni a lumiiEste ultimul loc pe care și-l dorea, primul în care voia să fie.
LAVINIA PARASCHIV Liceul Danubius, un liceu de primă calitate! Un liceu curat, formează oameni eco! Învață pentru a reuși cu liceul Danubius în viață! E adevărat! Poți lua bacalaureatul în acest liceu! Doar în Danubius se organizează târguri de donări hăinuțe! De ce sa alegi alt liceu, cand Danubius are totul? Vino aici, pentru jurnalism! Singurul liceu în care există centru de jurnalism! Ma simt mandra ca am învățat în acest liceu! Ia note mari la clasă, iar bacalaureatul îl iei cu brio! Dacă va place liceul, veți îndrăgi profesorii! Mulți intra în liceu, puțin supraviețuiesc! Păstrati liceul curat, dacă vreți sa arate minunat!
Dinu Cristian GabrielLiceu de primă clasăInvățătura ține departe sărăciaÎnvățam de toate de la toțiE adevărat ! Chiar poți termina liceu Cum să nu-ți pară rău că ai trecut prin liceu De ce să te ostenești în altă parte ?Invață aici, poți face și viața altora mai bună Vă oferim studii superioare fără să vă terminăm cu învățatul Mă simt mai ușor acum că am terminatUn liceu terminat înseamnă mai mult decât o diplomă Dacă ți-a placut liceul, o sa iubești facultatea Pofta vine învățândE ultimul lucru pe care l-ai face, dar primul la care tânjești
Ioniță L. George-GabrielLuceul Danubius. Liceul de care ai nevoie!Un liceu bun tine prostia la distanță. DanubiusCeva ce am invațat de la oameni, atat cat si de la elevi. Liceul DanubiusLiceul Danubius! Liceul construit in jurul elevuluiPoti invata intr-o ora cat inveți intr o viața in altă parte. Liceul DanubiusDaca nu Danubius le arată ce e educatiea elevilor, cine s-o facă?Promite elevului un liceu pe care l vrea, dar da-i liceul Danubius Va dam educatie fara sa va dam si batai de cap Draga Liceule, ma simt atat de destept cu diploma de la tineDraga Liceule Danubius, ma simt atat de bine stiind ca am terminat in tineDaca v a placut prezentarea, veți indragi liceulDa i mai intai o carte, apoi da-i tot liceul Ultimul lucru la care spera, dar primul la care la visat vreodata. Liceul Danubius
Anghel MarinaLiceul Danubius Călărași Danubius oferă cunoștințe Un lucru învățat in liceu: prietenia! E adevărat! Toți profesorii sunt prieteni cu tineCum sa fii elev in Liceul Danubius De ce nu ai alege Liceul Danubius? Ai multe alegeri, dar cea mai buna e Danubius Dacă alegi Danubius devii inteligentHai in Danubius ca sa vezi ce frumoasa este învățătura Vrei ceva incitant? Hai la DanubiusDanubius – contract cu Tenaris Elevi, acesta este locul in care vreți sa viiE ultimul loc la care te gandesti, primul in care o sa vii
Balan AndreiLiceul DanubiusDomnul Toma preda aiciLiceul Danubius casa domnului TomaEste adevarat!Cum ajungi un om de succes?Nu te-ai suparat sa faci ore fara domnul Toma?Alege corect si o sa castigi.Va bagam informatia in cap fara efortEu ma simt bine in DanubiusLa ora de filozofie nu o sa spui ,, I Kant”Daca nu va place scoala, nu veniti in Danubius 🤫😉Vino aici. O sa te simti bineeee💋Ultimul lucru pe care il alegi, cel pe care il doresti.
Marin AlinaLiceul Danubius the best, nota 10 și ești acceptat Un liceu curat tine la distanta microbii Un lucru pe care l-am învățat de la Liceul Danubius… Lupta și vei reusiE adevărat! Liceul Danubius formează genii în doar 4 aniCum sa fii pregătit pentru viata alegând liceul DanubiusDe ce sa fii dezorientat? Liceul Danubius, locul cu de toateAlege cu grijă. Liceul Danubius poate fi sansa taVa facem genii fără sa va stresați prea mult Draga liceul Danubius: Ma simt norocos ca te-am ales Liceul Danubius inseamna mult mai mult decât ceea ce cred hackeriiDacă va plăcut Danubius, veți avea succes Mulți întra, putini reușesc E primul liceu pe care îl dorește. Primul pe care l-ar alege de fiecare data
Baldovin Geanina Un liceu de buna calitate Un liceu care te formeaza ca omLiceul Danubius , locul in care inveti, dar te si distrezi Liceul Danubius promovează inteligenta Cum sa înveți lucruri noi care raman in minte pentru totdeaunaCum sa te distrezi , dar in același timp si sa inveti?Invata cat mai mult. Viitorul este in mainile tale!Liceul Danubius vă va indruma catre o cariera reușita Draga viitor elev al liceului Danubius:Ma simt minunat in acest liceuLiceul Danubius e mai mult decat un simplu liceu Daca v-a placut aspectul liceului, vă va placea si oamenii de aici Elevul va invata multe lucruri interesante in acest liceuMulti intra in acest liceu, putini termina
Borcea Alexandru GabrielLiceul Danubius, un liceu de viitorLiceul Danubius zboara peste concurentaUn liceu care a scos elevi foarte buni… Liceul Dabubius, recomandat de multi absolventiE adevarat! Liceul Danubius este pe locul 1 in liceele cu cei mai multi absolventiCum sa iei bacul fara sa transpiri pe caiet …inveti la Liceul DanubiusDe ce sa te duci la Eminescu care este „overrated”? Mergi la Danubius, liceul cu portile deschise tuturor.Alege cu grija, urmatorul liceu pe care il vei alege iti va stabili cursul vietii, vino la Danubius.Cu profesorii nostri, frecventarea orelor iti va garanta promovarea bacului.Draga Danubius: invatand aici am luat bacul cu o nota peste asteptarile mele.Liceul Danubius inseamna mai mult decat ce cred cei mai multi elevi.Daca v-a placut prezentarea, veti indragi liceul.Da-i elevului Danubius, zboara peste concurenta.Ultimul liceu la care te-ai gandi, iti va aduce primul lucru pe care-l vei dori, BACUL.
Voicu ErikaCele mai distractive activitati le gasiti in Liceul DanubiusO scoala care place si cultiva valoriIn Liceul Danubius invățam lucruri noi de la profesori si colegiE adevarat! Poți învăța lecția din clasaCum sa iei note mari fara sa te stresezi in Liceul DanubiusDe ce sa chiulesti cand poti sta linistit la ora?Învață la timp. Viața pe care ti-o dorești o poti avea, luand bacalaureatul in Liceul DanubiusIn Liceul Danubius va instruim perfect pentru o viață mai ușoară. Dragi viitori liceeni : ma simt perfect in Liceul Danubius.Liceul Danubius inseamna mai mult decat viseaza cei mai mulți dintre copii.Daca v-a placut liceul,veti indragi viataDă-i o carte,dă-i o nota buna,iar apoi dă-i o speranta la o educatie corecta.Liceul Danubius e ultimul pe care il asteapta,însă primul pe care și-l dorește.
Manta Mihaita SebastianLiceul Danubius, liceu care respecta elevul.Liceul Danubius, liceul care tine analfabetismul la distanta.Liceul Danubius, liceul care respecta elevul si analfabetismul la distanta.Liceul Danubius, un liceu in care invatatul este o joaca.Liceul Danubius, cum sa obtii diploma de bac fara sa inveti.Liceul Danubius, de ce sa te sufoci de analfabetism?Liceul Danubius, invata deoarece viitoarul tau depinde de tine.Liceul Danubius, te facem destept fara niciun ban.Liceul Danubius, liceul in care poti devenii destept.Liceul Danubius, liceul in care poti sa fi destept si prost in acelasi timp.Liceul Danubius, daca v-a placut liceul veti indragi viitoarea cariera.Liceul Danubius, liceul care iti da cateva picaturii de informatii.Liceul Danubius, primul care te astepta ultimul care te sprijina.
Alecu GabrielLiceul Danubius , liceul de primă calitate.Liceul Danubius , liceul care tine analfabetismul la distanta.Liceul Danubius este un liceu extraordinar care ajuta la evolutia elevuluiE adevarat, la Liceul Danubius se poate ca elevul sa obtina diploma de bac fara sa invete.Liceul Danubius , cum sa obtii diploma de bac fara sa inveti.De ce sa te sufoci de analfabetism , Liceul Danubius te ajuta.Invata cu cap , bacul poate fii luat de tine.Te facem destept fara ca voi sa platitiDraga Liceule Danubius , ma simt perfect invatand in acest liceuLiceul Danubius , liceul din care poti fi lansat prost sau destept , depinde de tine.Daca v-a placut Liceul Danubius , veti urma cariera indragita.Liceul danubius , liceul care ofera multiple picaturi de informatie..Liceul Danubius , liceul care te asteapta . Primul care iti ofera o educatie corecta.
Constantin Ionela Liceul Danubius este cel mai bun liceu!Unul dintre cele mai bune licee din Călărași este Liceul Danubius.Un lucru pe care l-am învățat în cadrul acestui liceu este prietenia, pe lângă asta, profesorii sunt foarte de treabă.Titlul zilei! Liceul Danubius este cel mai bun liceu pe profilul jurnalism!Cum să-ți faci liceul mai curat pentru totdeaunaCum să iei note bune la examemenul de bacalaureat? Vino în Liceul Danubius!Vino în Danubius! Nu vei regreta.Liceul Danubius vă face fericiți fără a vă cere ceva în schimb!Dragi elevi, mă simt perfect în acest liceu!Dacă vreți să gândiți și altceva cu dublul înțeles, Danubius vă cultivă ideile!Dacă v-a plăcut Liceul Danubius, vei îndragii să înveți!Dă-i elevului din Danubius un pix și va face artă!E ultimul liceu la care te gândești. Primul pe cate îl dorești!
Trifan Andrei Liceu de înalte standardeUn liceu ca Danubius, ajuta elevii sa obțină diploma de Bacalaureat Liceul Danubius pregătește elevii pentru o cariera mai buna combinând seriozitatea la ore cu chiulangita cronica Chiar asa e! Poți sa vi la școală și fără sa înveți! Este adevărat ca Liceul Danubius este dotat cu foarte multi profesori pregătiti! De ce sa te duci la ore când poți sa chiulești si totodata sa nu primești absente! Învață cât trebuie și când trebuie pentru a nu rămâne corigent! Liceul Danubius va formează o mentalitate deschisa și inovatoare! Dacă veniți la Danubius, o sa va simțiți ca acasă cu niște profesori înțelegători si devotați! Un liceu ca Danubius este numai bun pentru elevii care vor sa învete! Dacă veniți la Danubius o sa aveți parte de foarte multe activități care va vor dezvolta aptitudinile! Haide la Danubius,pentru a deveni președinte! Înainte aveam o impresie proasta despre Danubius, dar în final a fost o alegere extrem de buna!
Dedu PetrisorLiceul Danubius, liceul oamenilor cu vise mari.Liceul Danubius tine prostia la distantaLucruri pe care le invatam de la profesori…in liceul DanubiusIn sfarsit! Clasa de mate-info din Danubius s-a desfiintat! Cum sa rezisti 4 ani in liceu fara sa innebunestiDe ce sa termini prost in agricol cand poti sa iei bacul in DanubiusAlege cu grija! Viitorul pe care il distrugi este al tau!Va pregatim pentru viitor si nu va pierdeti mintile! Draga liceu Danubius! Ma simt atat de obosit in tine! Liceul inseamna mai mult decat chiul! Daca va place chiulul, vă va place liceul.Nu stiu aici.Liceul e primul lucru pe care il vrei si tot primul pe care vrei sa il termini.
Mînea Raluca
Snițel la 7 lei cu de toate, numai la Danubius
Liceul Danubius o școală care cultivă competențe și valoriIn liceul Danubius învățam, dar in același timp ne și distrăm E adevărat! Poti lua BAC-ul in 4 ani, doar in Danubius Cum sa iei BAC-ul fără să înveți in liceul Danubius De ce sa mergi in Danubius? Pentru ca este genial, cu mâncare inclusă Învață în liceul Danubius. BAC-ul luat poate fi al tău Vă învățam orice fără să vă batem sau să vă luăm bani „Liceul Danubius”Veniți în „Danubius” va dăm limonadă gratis la întâlnirea preparatorieLiceul „Danubius” înseamnă mai mult decât o școală, este viitorul elevilorDacă v-a plăcut liceul, veți adora profesorii Înveți si vei deveni profesor Tot ce îți vei putea dori vreodată
Dorina MîneaMâncare la etajul doi! La doar 7 lei! Școala care place și cultiva competente și valori! Nu știam ca sunt un om deștept…pana sa ajung în DANUBIUS E adevărat, poți manca și scrie în același timp în ore!! Cum sa înveți în clasa fără sa repeți acasaDe ce sa te duci în alt liceu mai plictisitor? DANUBIUS are multe activități extrașcolare Învață bine. S-ar putea sa iei nota mare dacă te alege pe tine la ascultat Va învățăm gratis și profitați și de distracție LICEUL DANUBIUS, liceul unde îți poți găsi perechea mult visată O copiuță negăsită înseamnă mai mult decât un doi pe meritDacă v-ați urmat visul, veți adora colegii și profesorii Aplică pentru liceul Danubius. Veți primi mai mult decât va imaginațiNu e ultimul loc unde ai vrea sa fii. Ci primul pe lista ta, Liceul DANUBIUS!
Mândru Simona Liceul „DANUBIUS”,te asteapta!Liceul nostru este liceul vostru! Liceul nostru te învață orice vrei,de la lectii,la distracție,la a chiuli!Este adevarat! Liceul „DANUBIUS” are soluția pentru viitorul tau!Liceul nostru are diferite proiecte care iti pot îmbogăți CV-ul!De ce sa nu alegi liceul nostru cand are atâtea opțiuni fantastice? Alege cu grija ce profil iti doresti.Liceul nu înseamnă doar prezența!Va asiguram cea mai buna educație ca sa aveti un salariu cat mai bun!Daca alegeți Liceul „DANUBIUS” va veți simți ca și cum faceți parte dintr-o familie primitoare! Liceul este cheia spre împlinire!Daca iti place jurnalismul,atunci Liceul „DANUBIUS” iti va place deasemenea!Hai la „DANUBIUS” ca sa luptăm împotriva ipocriziei!Părinții au pus pe ultimul loc Liceul „DANUBIUS”,dar in final a fost cea mai buna alegere!
Dumitru ClaudiuLiceul Danubius, un liceu fantasticLiceul Danubius, drumul pe care mergi oriundeLiceul Danubius, mâna întinsă pe care te poți bazaAdevărat! Liceul Danubius te duce la succesUare ce loc îți asigură viitorul inafarara de Liceul DanubiusDe ce sa te stresezi cu profesori acri? vino la Liceul Danubius unde avem profesori dulciAsigurați viitorul, alege Liceul DanubiusLiceul Danubius, va expediem la facultate fără sa ne zgarcim la rezultateDavino cine ești cu adevărat alege Liceul DanubiusLiceul înseamnă mai mult decât cred părinți alege Liceul DanubiusDacă v-ați distrat la școală vati adora Liceul DanubiusLiceul Danubius locul primei reușite, locul pe care te poți baza ca îți va face visul realitatePoate nu-i liceul favorit dar e cel mai benefic
Popa Ana-MariaLiceul Danubius un liceu care crează competențe și valori Un liceu bun lasă amintiri frumoaseUn lucru pe care l-am învățat de la acest liceu… EXPERIENȚA, pe care toți o obținem în urma studiuluiEste adevărat! Liceul Danubius Călărași este un liceu care îți lasă amintiri plăcute după absolvirea acestuia Cum să-ți alegi liceul potrivit după absolvirea gimnaziuluiDe ce îți faci griji în legătură cu alegerea liceului perfect?Liceul Danubius experiență, prietenie, iubire Alege cu grijă. Liceul pe care îl soliciți este alegerea taVă facem pregătiți pentru acest liceuDragă absolvent de gimnaziu, te așteptăm cu cel mai mare drag High School Danubius The Best. You are the best if you choose this high schoolDacă nu vei alege Liceul Danubius, ce vei face pe viitor?Alege Danubius și nu vei regretaDanubius The Best alege, iubește, trăiește